Воскресенье, 05.05.2024
«  Август 2012  »

Главная » 2012 » Август » 16 » 15.08.2012 УМАНЬ. В Умані буде споруджено каплицю на честь ікони Божої Матері «Всецариця»
15 серпня 2012 року відбулася зустріч Керуючого Уманською єпархією Архієпископа Пантелеімона з президентом Асоціації виробників молока Андрієм Євгеновичем Дикуном.
Досягнуто домовленість про спорудження на території Свято-Миколаївського собору в Умані каплички на честь ікони Божої Матері «Всецариця».
8 лютого 2012 року в Уманському Свято - Миколаївському соборі віруючими та духовенством урочисто зустрінутий список Ікони Божої Матері «Всецариця», який написаний на Афоні і прикладений до Чудотворної ікони «Всецариця» в Афонському Ватопедському монастирі. Відомо, що ікона на Святій Горі в соборному храмі обителі написана в 17-му столітті. У XVII столітті перед іконою Божої Матері «Всецариця» з'явився дивний чоловік. Він стояв, щось невиразно бурмочучи. І раптом обличчя Богородиці засяяло, подібно блискавці, і невидима сила кинула хлопця на землю. Тільки він прийшов в себе, як відразу відправився сповідатися отцям зі сльозами на очах, що він жив далеко від Бога, займався магією і прийшов до монастиря, щоб перевірити свою силу на святих іконах. Чудодійне втручання Богородиці переконало молоду людину змінити своє життя і стати благочестивим. Він зцілився від душевної недуги і після цього залишився на Афоні. Так ікона вперше проявила свою силу на одержимому бісами. Пізніше стали помічати, що ікона має благодійний вплив і на хворих з різними злоякісними пухлинами. У XVII столітті вона вперше була списана грецьким ченцем і поступово стала відома в усьому світі як Цілителька ракових захворювань. Саме ім'я ікони «Всецариця» говорить про її особливу, всеосяжну силу. Вперше проявивши свою чудодію проти чар, ікона «Всецариця» має благодать зцілювати найстрашнішу з сучасних хвороб людства.
Після спорудження каплички при кафедральному соборі в центрі Умані, де буде встановлено ікону, усі бажаючі зможуть щодня помолитися до святого образу Богородиці, звернувшись з молитовним проханням про зцілення.
Архієпископ Пантелеімон підкреслив особливе значення цієї акції для онкохворих, так як вже відомо чимало випадків благодатного зцілення хворих після молитви до Ікони Пресвятої Богородиці «Всецариця»
Високопреосвященнійний Владика високо оцінив стремління Андрія Євгеновича Дикуна та ініціаторів будівництва здійснити таку богоугодну справу, що послужить багатьом людям.

Категория: Общее | Просмотров: 712 | Добавил: Alex | Рейтинг: 0.0/0 |