Понедельник, 06.05.2024
«  Сентябрь 2010  »

Главная » 2010 » Сентябрь » 21 » 17.09.2010 БІЛА ЦЕРКВА. Преосвященнійший Пантелеімон взяв участь в урочистостях з нагоди дня іменин владики Митрофана.
17 вересня, у день пам’яті святителя Митрофана, єпископа Воронезького, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Білої Церкви відбулося урочисте богослужіння, яке очолив Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Володимир, Митрополит Київський і всієї України.
Візит Предстоятеля УПЦ відбувся з нагоди Дня Ангела керуючого Білоцерківською єпархією Високопреосвященнішого Митрофана, архієпископа Білоцерківського і Богуславського та 10-ліття його архієрейського служіння.
Зустріч дорогого гостя розпочалася при в’їзді до міста, де Блаженнішого Митрополита Володимира зустріли Високопреосвященніший архієпископ Митрофан, міський голова Савчку В.П., голова Білоцерківської райдержадміністрації Немна А.Я.
При вході до кафедрального собору Первосвятителя зустріли діти з хлібом, квітами та теплими привітаннями, а також духовенство та паства Білоцерківської єпархії.
За Божественною літургією Блаженнішому Митрополиту Володимиру співслужили митрополит Миколаївський і Вознесенський Питирим, архієпископи Білоцерківський і Богуславський Митрофан, Тульчинський і Брацлавський Іонафан, Сарненський і Поліський Анатолій, Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, Криворізький і Нікопольський Єфрем, єпископи Уманський і Звенигородський Пантелеімон, Макарівський Іларій, Яготинський Серафим, Васильківський Пантелеімон, а також духовенство Білоцерківської та інших єпархій.
Після закінчення Літургії Блаженніший Митрополит Володимир привітав владику Митрофана з днем пам’яті Небесного покровителя і ювілейними датами, які він нещодавно відзначив. Первосвятитель вручив імениннику орден святителя Петра Могили та подарував йому ікону Пресвятої Богородиці.
У відповідь архієпископ Митрофан висловив Блаженнішому владиці слова подяки за Первосвятительський візит, щирі привітання та батьківську турботу. «Ми сьогодні дякуємо Господу Богу, що сподобив нас помолитися разом з Вами, причаститися від єдиної Чаші. Це об’єднує нас навколо Христа, навколо нашого Предстоятеля», - сказав владика.

Категория: Общее | Просмотров: 746 | Добавил: Alex | Рейтинг: 0.0/0 |