Суббота, 27.04.2024
«  Январь 2009  »

Главная » 2009 » Январь » 17 » 14.01.2009 УМАНЬ. Чотири свята в один день!
14.01.2009 УМАНЬ. Чотири свята в один день!

14 січня 2009 року в кафедральному Соборi м. Умань відбулося святкове богослужіння на честь свята Обрізання Господнього, пам'яті свт. Василія Великого, Нового року та дня народження преосвяшеннішого Пантелеiмона, єпископа Уманського і Звенигородського. На свято прибули високопреосвященніші архієпископи Симеон, Вінницькій і Могилів-Подільський, та Єфрем, Криворізький і Нікопольський.

У день свята в Свято-Миколаївському кафедральному соборі була відслужена одна Божественна літургія свт. Василія Великого.

Ще о-пів на дев’яту в храмі зібралося багацько людей, всі з нетерпінням чекали початку служби, адже вперше в нашому кафедральному соборі одразу служили три архієреї. Богослужіння минуло в теплій, радісній урочистій обстановці.

По закінченні святкового богослужіння Преосвященнішого Пантелеімона зі святом Обрізання Господнього з днем пам'яті святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської, а також з днем народження привітали владики, після цього – священнослужителі, вихованці недільних шкіл та миряни Уманської єпархії. З великою духовною радістю Уманська паства привітала свого архіпастиря, побажала йому здоров'я, наснаги, терпіння, любові, і справжньої духовної радості в Господі Ісусі Христі.

Після святкової служби преосвященніший Пантелеімон запросив духовенство та мирян на трапезу. На трапезі були присутні: мер міста Умані Юрій Іванович Бодров, замісник мера з питань культури, Петро Борисович Паєвський, виконуючий обов’язки голови районної адміністрації Микола Миколайович Муковоз, меценати Володимир Вікторович і Інна Володимирівна Крижанівські, Дмитро Васильович Абрамець, Олександр Павлович Міняйло та багато інших.

Автор ієрей. Сергій Соколов
фото протоієрей Олександр Самотуга
Категория: Архипастырь | Просмотров: 1039 | Добавил: eparhia-uman | Рейтинг: 4.5/2 |