Вторник, 19.03.2024
«  Февраль 2009  »

Главная » 2009 » Февраль » 02
Сегодня Святейший Патриарх Кирилл отслужил благодарственный молебен в Успенском соборе Кремля. Также стали известны планы относительно первой пастырской поездки новоизбранного Патриарха - с 7 по 9 февраля он посетит родную Смоленскую епархию.
Сегодня Его святейшество Патриарх Кирилл отслужил в Успенском соборе Кремля благодарственный молебен и литию по почившим Предстоятелям Церкви, а также поклонился всем погребенным там митрополитам. Накануне он официально вступил на патриарший престол.
После службы в Георгиевском зале Кремля состоялся государственный прием для архиереев Русской православной церкви.
Категория: Общее | Просмотров: 852 | Добавил: eparhia-uman | Дата: 02.02.2009 | Комментарии (0)

В п’ятницю 23 січня наше місто відвідали представники кіровоградського соціально-просвітницького об’єднання  «Православна Просвіта» з благодійною акцією, присвяченою Різдву Христовому. Вже не перший рік ми маємо можливість спілкуватись з нашими кіровоградськими друзями, якщо бути правдивим – третій, переконатись в щирості їх намірів, величі їх сердець. Втретє, завдяки спонсорській допомозі, та моральній підтримці православних єлисаветградців, в Умань приїхали активісти скаутського напрямку «Православної Просвіти», але вперше вони привезли із собою представників археологічного напрямку, і як завжди – з ними були наші старі друзі – активісти молодіжного православного клубу «Путь Отцов», з якими ми спілкуємось вже п’ятий рік. Отже знайомити нас потреби вже не було.

Щороку,  після Різдва Христового, «Православна Просвіта» допомагає дітям в Кіровограді і Умані отримати подарунки від своїх  однолітків з Ісландії, які вони присилають до нас по лінії YMCA України (міжнародної християнської асоціації  молоді). З великою радістю та вдячністю вихованці недільної школи при Св.-Миколаївському соборі м. Умань отримали їх, як щиросердний дарунок друзів.

Категория: Общее | Просмотров: 959 | Добавил: eparhia-uman | Дата: 02.02.2009 | Комментарии (0)

Православна Уманщина святкувала Богоявлення зі своїм владикою Преосвященнішим Пантелеімоном, єпископом Уманським і Звенигородським.

В день свята у кафедральному Cвято-Миколаївському соборі була відслужена одна Божественна Літургія, яку очолив владика Пантелеімон. На свято Хрещення Господнього у храмі зібралося надзвичайно багато людей, собор буквально не міг вмістити всіх бажаючих помолитися в цей день, православні уманці надзвичайно люблять і шанують свято Богоявлення, адже усі знають благодатну, цілющу силу Хрещенської, води, котра освячується за особливим чином і має надзвичайні властивості.

Категория: Архипастырь | Просмотров: 1069 | Добавил: eparhia-uman | Дата: 02.02.2009 | Комментарии (0)