Четверг, 25.04.2024
«  Ноябрь 2009  »

Главная » 2009 » Ноябрь » 21 » 21.11.2009 ЛИСЯНКА. Жителі селища відзначили храмове свято.
21.11.2009 ЛИСЯНКА. Жителі селища відзначили храмове свято.
Жителі Лисянки зустріли своє престольне свято у молитовному єднанні із Преосвященнішим Пантелеімоном, єпископом Уманським і Звенигородським.
На диво теплим і сонячним видався суботній день 21 листопада, коли Свята Православна Церква відзначала свято на честь Архістратига Божого Михаїла та інших Небесних безплотних Сил. До Свято-Михайлівського храму Лисянки прийшли кількасот парафіян, щоб молитовно відзначити престольне свято одного із найкращих храмів єпархії.
Святкову літургію у день свята очолив керуючий Уманською єпархією Преорсвященніший Пантелеімон, єпископ Уманський і Звенигородський. Окрім настоятеля храму прот. Іллі Кузьменка Преосвященнішому владиці співслужили: секретар єпахії прот. Вадим Паєвський, благочинні Звенигородського та Уманського округів, духовенство Лисянщини.
Активну участь у святкуванні взяли вихованці недільної школи при Свято-Михайлівському храмі Лисянки. Діти вітали владику при вході до храму, а також запропонували цілу композицію, присвячену храмовому святу, після закінчення літургії.
Святкове богослужіння закінчилося хресною ходою довкола храму. Звертаючись до присутніх зі словом проповіді, Преосвященніший єпископ Пантелеімон розповів про значення невидимого духовного світу у священній історії та в житті кожної людини. Також владика щиро подякував громаді храму за добру організацію святкування, а її настоятеля - прот. Іллю Кузьменка - нагородив правом служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до молитви "Отче наш".

Прес-служба єпархії
Категория: Жизнь благочиний | Просмотров: 2276 | Добавил: Kancler | Рейтинг: 0.0/0 |
1 Микола
Слава Господу Богу во віки вічні!!!