Воскресенье, 05.05.2024
«  Сентябрь 2010  »

Главная » 2010 » Сентябрь » 29 » 24.09.2010 СТАРІ БАБАНИ. Преосвященніший Пантелеімон звершив Чин закладення храму на території Старобабанської виправної колонії.
24 вересня 2010 року Преосвященніший Пантелеімон, єпископ Уманський і Звенигородський, звершив Чин закладення храму на честь святої великомучениці Анастасії Узорішительниці на території Старобабанської виправної колонії.
Молитовне життя у виправній колонії, де відбувають термін покарання особи, що здійснили злочин повторно, розпочалося у 90-х роках минулого століття. Стараннями настоятеля Свято-Михайлівської парафії с. Старі Бабани ієрея Ігоря Лавренка на території виправної установи було відкрито молитовну кімнату, де десятки засуджених знаходили духовний спокій і можливість покаятися у гріхах та стати на шлях виправлення. Згодом керівництвом колонії на прохання засуджених та о. Ігоря було надано дозвіл на будівництво на території закладу типового храму. Стараннями священика та засуджених при активній підтримці адміністрації колонії та меценатів було споруджено фундамент храму і запрошено Преосвященнішого владику для його освячення та благословення на подальше будівництво.
Під час звершення Чину закладення храму владиці Пателеімону співслужили секретар єпархії протоієрей Вадим Паєвський, настоятель Свято-Михайлівської парафії с. Старі Бабани Уманського району ієрей Ігор Лавренко. У присутності представників адміністрації колонії та кількох десятків ув'язнених влдаика здійснив належні молитвослівя та священнодії.
По закінченні Чину владика звернувся до засуджених зі словами підтримки та побажання якнайшвидше збудувати храм та з очищеною совістю вийти на свободу.

Прес-служба єпархії

Категория: Общее | Просмотров: 765 | Добавил: Alex | Рейтинг: 0.0/0 |