Понедельник, 06.05.2024
«  Июль 2012  »

Главная » 2012 » Июль » 29 » 27-28.07.2012 КИЇВ. День Хрещення Русі.
27-28.07.2012 КИЇВ. День Хрещення Русі.
В цей же день відбувся молебень біля пам'ятника Хрестителю Русі на Володимирській гірці. На молебень було принесено ковчег із часткою чесних мощей святого рівноапостольного князя Володимира та ікону Хрестителя Русі.
27 липня 2012 року в палаці «Україна» в Києві відбувся урочистий акт, присвячений 20-річчю служіння на Київській кафедрі Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Володимира. У заході взяв участь Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил. У залі були присутні члени Священного Синоду Руської Православної Церкви, собор ієрархів з України, Білорусії, Росії та духовенство цих країн, делегації Помісних Православних Церков, які прибули до Києва для участі в ювілейних урочистостях, а також віце-прем'єр і міністр соціальної політики України С. Л. Тігіпко, радник Президента України Г. М. Герман, перший заступник міністра культури України Ю. П. Богуцький та інші державні діячі. Зі сцени палацу «Україна» Предстоятель Руської Церкви привітав Блаженнішого владику з пам'ятною датою. С. Л. Тігіпко оголосив привітання Президента України В. Ф. Януковича і вручив Його Блаженству вітальний адрес від прем'єр-міністра М. Я. Азарова та членів Кабінету міністрів України. Потім до учасників зборів звернувся Блаженніший митрополит Володимир. Урочистий акт завершився святковим концертом. В заході взяла участь делегація Уманської єпархії, очолювана Архієпископом Уманським і Звенигородським Пантелеімоном.
28 липня, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил та Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир очолили Божественну літургію на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври.
Їм співслужили голови делегацій Помісних Церков, члени Священного Синоду Руської Православної Церкви, ієрархи Української Православної Церкви, серед яких був і керуючий Уманською єпархією Високопреосвященнійший Архієпископ Пантелеімон.
Наприкінці богослужіння Митрополит Володимир звернувся до Патріарха Кирила з вітальним словом.
У свою чергу Предстоятель Руської Церкви привітав Блаженнішого Владику з Днем Тезоіменитства та 20-ю річницею Предстоятельського служіння на Київській кафедрі.
Відзначаючи труди Предстоятеля Української Православної Церкви, Патріарх Кирил нагородив його орденом святителя Інокентія, митрополита Московського і Коломенського, І-ступеню. Також, на молитовну згадку, Святіший Владика подарував Митрополиту Володимиру старовинний образ Спаса Нерукотворного.

Категория: Общее | Просмотров: 768 | Добавил: Alex | Рейтинг: 0.0/0 |