Воскресенье, 28.04.2024
«  Июль 2011  »

Главная » 2011 » Июль » 29 » 28.07.2011 КИЇВ. Владика Пантелеімон взяв участь в урочистостях з приводу іменин митрополита Київського і всія України Володимира.
28 липня, у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира та 1023-ї річниці Хрещення Київської Русі, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил, Святіший і Блаженніший Католікос-Патріарх всієї Грузії Ілля ІІ, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершили Божественну літургію на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври.
За богослужінням молилися архієреї та духовенство Української, Руської, Грузинської, Румунської  та Кіпрської Православних Церков. Тисячі киян та гостей міста були сьогодні разом зі своїми Архіпастирями.
Літургія супроводжувалася співом трьох хорів: Митрополичого (регент архідиякон Геронтій (Борисевич) та хору Київських духовних академії та семінарії (регент ігумен Роман (Підлубняк) та хор Патріаршого Свято-Троїцького кафедрального собору м. Тбілісі (регент — Свімон Джангулашвілі).
Наприкінці богослужіння Митрополит Володимир звернувся до Патріарха Кирила та Католікоса-Патріарха Іллі ІІ із вітальним словом. На згадку про спільну молитву подарував Сввятішому Патріархові образ Почаївської ікони Божої Матері, а Святішому Католікосу-Патріарху - комплект предстоятельських панагій.
У свою чергу Предстоятель Руської Церкви привітав Блаженнішого Владику з Днем Тезоіменитства та подарував комплект предстоятельських панагій, а на згадку про молитву у Києво-Печерські Лаврі - залишив монастирю список Валаамської Ікони Богородиці. Також Патріарх подарував Грузинському Католікосу-Патріарху архієрейську панагію та ікону хрестителя Русі - рівноапостольного князя Володимира. Окрім цього Первоієрарх Руської Церкви передав у благословення вірянам маленькі іконочки князя Володимира.

Категория: Общее | Просмотров: 573 | Добавил: Alex | Рейтинг: 0.0/0 |