Понедельник, 29.04.2024
«  Май 2010  »

Главная » 2010 » Май » 7 » 5-6.05.2010 УМАНЬ-КОЧЕРЖИНЦІ. Свято великомученика Георгія.
5-6.05.2010 УМАНЬ-КОЧЕРЖИНЦІ. Свято великомученика Георгія.
6-го травня Свята Православна Церква святкує пам'ять святого великомученика Георгія Побідоносця. Напередодні свята у середу неділі 5-ї після Пятидесятниці у Свято-Миколаївському кафедральному соборі було відслужено урочисте всенічне бдіння з літією, котре очолив владика Пантелеімон, йому співслужили клірики собору та настоятель храму святого рівноапостольного князя Володимира села Кочубіївки ієр. Андрій Погорілий.
Вранці у день свята Преосвященніший Пантелеімон, єпископ Уманський і Звенигородський відбув з архіпастирським візитом до Свято-Георгіївського жіночого монастиря, котрий знаходиться на Уманщині, поблизу села Кочержинці. О 9.30 відбулась урочиста архієрейська зустріч. Свого архіпастиря зустрічали: секретар Уманської єпархії, Звенигородський, Маньківський, Уманський благочинні, ігуменя Рафаїла з сестрами, монастирські священики прот Іоанн Жигілій, ієр. Георгій Легкий та численні священики уманського благочиння, ієрей Сергій Соколов з молоддю.
Ієрей Сергій Соколов, голова єпархіального відділу по роботі з молоддю, організував молодіжний хресний хід до монастиря. Ще 5 травня вони вийшли з Умані пройшли 12 кілометрів до монастиря, де розклали наметове містечко, після відпочинку пішли на молитву в монастирський храм.
Урочиста архієрейська Божественна літургія звершувалася під відкритим небом, так як монастирський храм не міг вмістити величезну кількість молільників, котрі прибули на свято. Під час малого входу владика возвів ієрея Андрія Погорілого у сан протоієрея. Після Літургії відбувся хресний хід довкола монастиря. Владика Пантелеімон окропляв присутніх свяченою водою, а по завершенні хресного ходу виголосив проповідь, привітав усіх зі святом і надав своє архіпастирське благословення. Далі у монастирі відбулась святкова трапеза.

Прес-служба єпархії
Категория: Общее | Просмотров: 1401 | Добавил: Alex | Рейтинг: 5.0/3 |