Воскресенье, 12.05.2024
«  Декабрь 2013  »

Главная » 2013 » Декабрь » 19 » Престольне свято
Престольне свято
В середу о 17-ій годині розпочалося святкове богослужіння присвячене дню пам'яті великого угодника Божого святителя Миколая, архієпископа Мір Лікійських. Високопреосвященнійший Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський очолив всенічне бдіння, йому співслужили клірики Свято-Миколаївського собору.
Цього святкового вечора до храму прийшло багато людей, для того, щоб прославити святителя. Адже, напевно, немає такої віруючої людини, яка б не знала цього великого угодника Божого, і у власному житті не відчула б його швидкої і дієвої допомоги.
Для кафедрального собору, це свято по-особливому важливе! Це престольне свято, тому що головний престол храму освячений саме на честь святителя Миколая.
В четвер 19 грудня Богослужіння в Свято-Миколаївському соборі розпочалося о 8 годині водосвятним молебном з акафістом святителю Миколаю. В 9 годин розпочалося читання часів.
По завершенні часів відбулася зустріч владики та розпочалася Божественна літургія. На літургії владика возвів диякона Олександра у сан ієрея.
Під час богослужіння у храмі відчувалася особлива благодатна присутність святителя, храм був наповнений людьми, в цей день у соборі до Святого Причастя приступило близько 150-ти чоловік.
По завершенні служби владика Пантелеімон прочитав послання Блаженнійшого Володимира митрополита Київського і всія України написане до дня святого Миколая. Також владика Привітав всіх присутніх з святом та роздав подарунки дітям.

Категория: Общее | Просмотров: 611 | Добавил: Alex | Рейтинг: 0.0/0 |