Суббота, 04.05.2024

Главная » Статьи » Статьи и публикации » статьи

Хресний хід

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

За благословенням Преосвященнішого Пантелеімона, єпископа Уманського і Звенигородського

проводиться хресний хід зі святинями Православних храмів міста Умань. В хресному ході приймають участь священнослужителі та парафіяни уманських храмів. Ціль заходу: об’єднати православних християн Умані в спільній молитві за наше славне місто, за допомогою святинь, які зберігаються в храмах Умані, оборонити його від усілякого зла. План хресної ходи: початок - понеділок 8 червня (Духів День) о 10 годині ранку на території Св. Успенського храму (Міщанка); піший відрізок ходи до Св. Миколаївського кафедрального собору; далі святині в супроводі відповідальних осіб і священнослужителів на автобусах здійснять проїзд довкола міста із зупинками для здійснення молебнів. В пішохідній частині можуть приймати участь всі бажаючі, для участі в автобусному об’їзді запрошуються всі клірики і до 5 парафіян з кожного храму. Делегації кожного храму потрібно обов’язково взяти із собою храмову ікону, щоб вона прийняла участь в об’їзді міста. Хресний хід проходитиме за маршрутом: Св. Успенський храм, вул. Ленінської Іскри, вул. Тищика, вул. Леніна, вул. Радянська, Св. Миколаївський кафедральний собор, вул. Челюскінців, вул. Визволителів, вул. Шкільна, Св. Покровський храм, траса Одеса – Київ, вул. Інтернаціональна, вул. Київська, меморіальна каплиця, вул. Тищика, вул. Залізняка, вул. Заводська, вул. Героїв Сталінграда, поклінний хрест поблизу теплиць, траса Вінниця – Черкаси, вул. Артема, вул. Тімірязєва, вул. Праці, Св. Різдво – Богородицький храм (вул. Лисенка 27), вул. Радянська, кінець хресного ходу - біля  Св. Миколаївського кафедрального собору.

Категория: статьи | Добавил: Alex (05.06.2009)
Просмотров: 1114 | Рейтинг: 5.0/1 |