Пятница, 29.03.2024
Статьи и публикации [1]

Главная » Статьи » Статьи

СВЯТО ДЛЯ ЗНЕДОЛЕНИХ
З нагоди зимових свят Служба милосердя Свято-Успенського храму м. Умані провела благодійні акції «Подаруй іграшку» та «Підсолоди життя знедоленим дітям». Ці дві акції об’єднує один девіз – «Допоможи знедоленим людям відчути справжнє свято». З цією метою проводився збір іграшок, солодощів та коштів для різдвяних подарунків.
Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\Служба милосердя\IMG_5298.JPG
В результаті акції  «Подаруй іграшку» з нагоди дня Святого Миколая маленькі мешканці міського дитячого притулку отримали різноманітні іграшки, які вони одразу ж «випробували в бою» разом з юними волонтерами Служби милосердя. Також іграшками порадували дітей-інвалідів з центру реабілітації та дітей з малозабезпечених сімей.
Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\Служба милосердя\IMG_5256.JPG

Описание: D:\Файлики\фото\DSC03703(1).JPG    Акція «Підсолоди життя знедоленим дітям»  принесла гостинці в оселі малозабезпечених сімей та діткам уманського дитячого будинку, а також невеличкі сюрпризи отримали мешканці Центру соціальної допомоги. Невідємною частиною привітання був виступ вихованців недільної школи (інсценізація різдвяної казки, дзвінкі колядки, щирі привітання) та волонтерів служби, переодягнених у костюми казкових героїв.
    Служба милосердя висловлює щиру подяку всім жителям міста, котрі здійснювали підтримку наших благодійних проектів, а також запрошує до подальшої співпраці всіх небайдужих.
Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\Служба милосердя\DSC04277.JPG
Прилипко К.О. керівник Служби милосердя
 Свято-Успенського храму м.Умані
Категория: Статьи | Добавил: Alex (25.01.2012)