Среда, 24.04.2024
«  Август 2014  »

Главная » 2014 » Август » 19 » Владика Пантелеімон взяв участь в Інтронізації Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія

17 серпня у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулася Інтронізація Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, якого було обрано Предстоятелем Української Православної Церкви на Соборі єпископів УПЦ 13 серпня.
На площі перед Успенським собором було звершено Божественну літургію з урочистим чином Інтронізації Блаженнішого Митрополита Онуфрія.
Його Блаженству співслужили: представник Святішого Патріарха Кирила митрополит Волоколамський Іларіон, представники Помісних Церков: Константинопольської – митрополит Гальський Еммануїл, Олександрійської – митрополит Кірінський Афанасій, Єрусалимської – митрополит Вострський Тимофій, Грузинської – митрополит Некреський Сергій та митрополит Потійський и Хобський Григол, Сербської – єпископ Моравічський Антоній, Румунської – митрополит Тирговиштський Нифонт, Болгарської – єпископ Русенський Наум, Еладської – єпископ Християнупольський Прокопій, Польської – архієпископ Люблінський і Холмський Авель, Чеських земель і Словаччини – архімандрит Серафим (Шемятовський), Православної Церкви Америки і Канади – єпископ Нью-Йоркський Михаїл та єпископ Квебекський Іриней, Руської Православної Церкви Закордоном – архієпископ Берлінський Марк, єпископат та духовенство Української Православної Церкви.
Після співу Трисвятого митрополити Одеський і Ізмаїльський Агафангел та Сімферопольський і Кримський Лазар тричі урочисто піднесли Владику Онуфрія на Митрополичий трон на горньому місці.
Після відправи митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел від імені єпископату, духовенства та вірних Української Православної Церкви поздоровив Блаженнішого Митрополита Онуфрія з обранням на кафедру Київських митрополитів та вручив жезл його попередника – Блаженнішого Митрополита Володимира.

Після цього були зачитані привітання від представників влади та Предстоятелів Помісних Православних Церков.

church.ua

Категория: Общее | Просмотров: 594 | Добавил: Alex | Рейтинг: 0.0/0 |