Четверг, 02.05.2024
«  Май 2014  »

Главная » 2014 » Май » 5 » ЖИТОМИР. Архієпископ Пантелеімон взяв участь у торжествах Житомирського краю.
ЖИТОМИР. Архієпископ Пантелеімон взяв участь у торжествах Житомирського краю.

4 травня 2014 року, Православна Матір Церква вшановує пам'ять святих жон мироносиць, а також таємних учнів Господніх - праведних Іосифа Аримафейського і Никодима. Традиційно цього весняного дня архіпастир Житомирського краю – Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський відзначає День свого Небесного молитвенника та покровителя.
Напередодні свята у Спасо-Преображенському кафедральтному соборі була звершена святкова Всенічна.
Аби привітати та молитвенно розділити радість свята свого співбрата-архієрея до міста Житомира прибули високі гості, серед яких: митрополити: Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній, Овруцький і Коростенський Віссаріон, Вінницький і Барський Симеон, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископи: Гурій та Уманський і Звенигородський Пантелеймон.
Важливо відмітити, що на урочисте богослужіння у цей день зібралося доволі багато вірян та духовенства. Під час Божественної літургії святителя Іоанна Златоустого архієпископ Никодим звершив дияконську хіротонію.
Насамкінець служби, вже традиційно було звершено урочисту хресну ходу та молебень. На паперті величного храму іменинника, Владику Никодима, щиро і тепло привітали присутні на святі архієреї. У самому ж храмі Винуватець торжества приймав вітання від прихожан та гостей.
на завершення візиту в Житомирську єпархію Його Високопреосвященство Високопреосвященнійший Пантелеімон відвідав Свято-Анастасіївський ставропігійний жіночий монастир.

За матеріалами прес-служби Житомирської єпархії
Категория: Общее | Просмотров: 559 | Добавил: Alex | Рейтинг: 0.0/0 |