Четверг, 28.03.2024
«  Март 2024  »

Главная » Общее

Восьмого січня увечорі, по благословінню Преосвященнішого Пантелеімона єпископа Уманського і Звенигородського. В Свято-Миколаївському кафедральному соборі духовенство та парафіяни Уманської єпархії продовжували святкувати день народження Христа-Спасителя.

Після вечірньої служби Преосвященніший Пантелеімон зачитав Різдвяне послання блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, привітав всіх присутніх з світлим святом Різдва Христового.
Категория: Общее | Просмотров: 1041 | Добавил: eparhia-uman | Дата: 12.01.2009 | Комментарии (0)

На другий день свята Різдва Христового Преосвященніший Пантелеімон звершував Божественну літургію в Свято-Успенському храмі міста Умані.

Розділити радість цього величного свята прибули клірики уманського благочинного округу та парафіяни всіх Уманських храмів.

Цього святкового дня богослужіння в Свято-Успенському храмі розпочалося ще о сьомій годині ранку.

Незважаючи на ранню годину та тріскучий мороз храм був заповнений парафіянами, між людьми панував святковий піднесений настрій. Всіх об’єднує одна велика радість – народження Богонемовляти Христа, у кожному серці озиваються слова різдвяної колядки: «Зійшов Господь до нас з висоти, щоб міг всіх нас на землі спасти…», всі ми у цей радісний час знаходячись у храмі особливо відчуваємо Божу присутність і той благодатний мир котрий подарувало нам народження Спасителя світу.

Категория: Общее | Просмотров: 1023 | Добавил: eparhia-uman | Дата: 10.01.2009 | Комментарии (0)

6 грудня о 16 годині розпочалося богослужіння присвячене величезній події яка сталася більше 2000 років тому – народився Ісус Христос. Спаситель прийшов у світ і став людиною!

Святкове богослужіння очолив Преосвященнійший Пантелеімон, єпископ Уманський і Звенигородський, йому спвіслужили: протоієрей Валерій Лановий (референт владики), протоієрей Анатолій Чернишенко (ключар собору), протоієрей Олександр Самотуга (благочинний Уманського благочинного округу), ієромонах Володимир, соборні протодиякони Іоанн Мільов та Петро Вірста.

Категория: Общее | Просмотров: 1012 | Добавил: eparhia-uman | Дата: 09.01.2009 | Комментарии (0)

25 грудня у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Умані відбулося єпархіальні збори Уманської єпархії.
Це була перша зустріч нещодавно призначеного на кафедру єпископа Уманського і Звенигородського Пантелеімона із духовенством єпархії. Збори розпочалися заупокійною літією по новопреставленому Патріархові Олексію.

Категория: Общее | Просмотров: 1039 | Добавил: eparhia-uman | Дата: 01.01.2009 | Комментарии (0)

Преосвященніший єпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон молитовно відзначив восьму річницю з дня архієрейської хіротонії. Святкування розпочалося Божественною літургією у Свято-Миколаївському соборі м. Умані.
Категория: Общее | Просмотров: 950 | Добавил: eparhia-uman | Дата: 01.01.2009 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 135 136 137 138 »