Суббота, 27.04.2024
Благочиния [0]
Статьи и публикации [1]

Главная » Статьи » Статьи

Щорічний літній духовно-виховний табір «Маячок» починає приймати заявки на участь!

За благословенням Високопреосвященнішого Пантелеімона, єпископа Уманського і Звенігородського організатори табору починають приймати заявки на участь в літньому духовно-виховному таборі «Маячок».

Нас уже давно знають в Умані та районі (сс.. Кочержинці, Колодисте, Степківка, Коржовий Кут,), в нас є сталі традиції, ми виховуємо дітей на засадах православного християнства. Були в нас перемоги, були і поразки у вихованні, але свій відбиток ми залишили в кожній дитячій душі, яка пройшла через нас. Якщо Вам не байдуже майбутнє Ваших дітей, нашої Держави та Православної Церкви – наш табір саме для Вас!

В програмі табору: основи виживання, рухливі та спортивні ігри, 2-денний похід, екскурсії, розважальні вечори, лекції та бесіди на духовні теми, загальні молитви, тощо.

Термін проведення:  з  13 по  25 липня.

Термін подання заявок: 1 липня . Після вказаного строку заявки розглядатись не будуть!

Умови проживання:  в  наметах.  З собою мати спальник і туристичний килим.

Проживання в таборі безкоштовне, харчування 4-х разове.

Запрошуються волонтери (18 – 35 років), які мають досвіт проведення скаутських, або таборів по духовності.  Також вкрай необхідний завгосп, медсестра та кухар (з досвідом та такий,який пройшов медогляд). Бажана та необхідна матеріальна допомога.

Запитання: +3 8 097 664 88 01 ( о. Сергій Соколов ),e-mail: sokolovsergiy@it-tim.net

БАЖАЄМО ВАМ ПРИЄМНОГО ВІДПОЧИНКУ!!!

Категория: Статьи | Добавил: Alex (16.05.2009)
Просмотров: 1145 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 5.0/1 |
2 Маснюк Ірина Станіславівна
Спасі Гоподі.
Хочу відда свого сина до вашого табору, Маснюка Давида, 8 років.
Прийміть будь-ласка заявку
дякую

1 Соколов Сергій Геннадійович
Дорогі браття і сестри! Трохи активніше коментуйте статтю. Можна подавати заявки через сайт!