Вторник, 19.03.2024

Страницы: 1 2 3 »

"'Христос рождається, славіте:
Христос з небес, зустрічайте;
Христос на землі, возвеличуйте! ".
1-й ірмос Різдвяного канону

Возлюблені у Господі пастирі, чесне у Христі чернецтво, боголюбиві миряни - брати і сестри!

Знову чуємо ми урочисту ангельську пісню: «Слава в вишніх Богу, і на землі мир, у людях благовоління! » (Лк. 2. 14). Церква зустрічає на землі Предвічного Бога, Який, народившись у Віфлеємі від Приснодіви, став Людиною. «Мир залишаю вам, мир Мій даю вам, - говорить Спаситель» (Ін. 14. 27). Світ, що подається Богом і в Ньому втілений, знищує гріховні пристрасті і мирські негаразди. Цей світ нічого спільного не має з життєвою самозаспокоєністю, він підносить її до величного Божого Царства, причаститися якому вже тут, на землі, може кожен християнин. Святитель Василій Великий називав Божий світ «найдосконалішим з благословінь».
Статьи | Просмотров: 707 | Добавил: Alex | Дата: 03.01.2013 | Комментарии (0)

ДОРОГИЕ БРАТЬЯ И СЕСТРЫ!
Всеукраинское объединение «РОДИТЕЛЬСКИЙ КОМИТЕТ УКРАИНЫ» приглашает активных православных родителей и молодых людей от 16 лет принять посильное участие в деятельности нашей организации.
«РОДИТЕЛЬСКИЙ КОМИТЕТ УКРАИНЫ» - это родительское Движение, возникшее как реакция на духовно-нравственный кризис украинского общества.
В настоящее время региональные родительские комитеты действуют в 12 областях Украины, членство в которых позволяет родителям решать многие актуальные вопросы и проблемы.

Статьи | Просмотров: 4571 | Добавил: Alex | Дата: 03.04.2012 | Комментарии (0)

З нагоди зимових свят Служба милосердя Свято-Успенського храму м. Умані провела благодійні акції «Подаруй іграшку» та «Підсолоди життя знедоленим дітям». Ці дві акції об’єднує один девіз – «Допоможи знедоленим людям відчути справжнє свято». З цією метою проводився збір іграшок, солодощів та коштів для різдвяних подарунків.
Статьи | Просмотров: 1622 | Добавил: Alex | Дата: 25.01.2012 | Комментарии (0)

Коли відбула перша партія таборян, навантажена сумками, перемазана в болоті, на легкових авто своїх батьків, не відчувалось суму – було полегшення. Але ось останній день, роз’їжджаються останні, найвитриваліші, з якими ладен з’їсти не один пуд солі – і на серці з’явився смуток, жаль. Невже все закінчилось? Невже не треба більше пильнувати вночі і вдень цих невгамовних таборян? Так швидко промайнули два тижні і ось уже до наступного літа не будуть шуміти вечорами намети, не горітиме ватра, не лунатимуть пісні.  Може негарно і нечесно ставитись до дітей диференційовано: хтось краще, хтось гірше; але смуток відчувається не тільки за найблищими, але і за неслухняними, за всіма разом і за кожним окремо.  Але треба розповісти про все належним чином, щоб читачі могли б розділити наші відчуття.
Статьи | Просмотров: 838 | Добавил: Alex | Дата: 09.09.2010 | Комментарии (0)

Група паломників з України на чолі з єпископом Ума­нським та Звенигородським Пантелеймоном відвідали по- особливому святе місце Гору Афон. У склад групи з 8 осіб вхо­дили як і священнослужителі, так і парафіяни Володимир-Волинського Свято-Успенського собо­ру. Паломництво тривало з 3 по 16 червня.

Аби потрапити на Афон, який є півостровом, кожна паломницька група спочатку прибуває у місто Уранополіс, яке теж славиться своїми православними храмами. Тож перед подорожжю на Афон наші прочани відслужили Божест­венну літургію у храмі рівноапос­тольних Костянтина та Єлени міста Уранополіс.

Афон в перекладі із грецького означає «Свята Гора». Це один із трьох півостровів Халкідіки. Адміністративно - це самокерована автономія Грецької Республіки, що складається з 20 православних монастирів і перебуває в церковній юрисдикції Константинопольського патріарха з 1312 року. Це не тільки об'єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а для православних усього світу - це одне з найголов­ніших святих місць. Це місце обрала сама Божа Матір і тому його ще називають земним Уділом Богоро­диці.
Статьи | Просмотров: 4196 | Добавил: Alex | Дата: 14.07.2010 | Комментарии (0)