Понедельник, 29.04.2024, 12:46
Статьи [11]
Благочиния [0]
Статьи и публикации [1]

Страницы: « 1 2 3 4 ... 10 11 »

З нагоди зимових свят Служба милосердя Свято-Успенського храму м. Умані провела благодійні акції «Подаруй іграшку» та «Підсолоди життя знедоленим дітям». Ці дві акції об’єднує один девіз – «Допоможи знедоленим людям відчути справжнє свято». З цією метою проводився збір іграшок, солодощів та коштів для різдвяних подарунків.
Статьи | Просмотров: 1627 | Добавил: Alex | Дата: 25.01.2012 | Комментарии (0)

РОЖДЕСТВЕНСКОЕ ПОСЛАНИЕ
Высокопреосвященнейшего Пантелеимона,
Архиепископа Уманского и Звенигородского
Боголюбивым пастырям, всечесному монашеству, и всем верным чадам Уманской епархии

«Радуйтесь, небеса, и веселись, земля,
и восклицайте горы, от радости,
ибо утешил Господь народ Свой»
(Ис. 49, 13)

Возлюбленные в Новорожденном Богомладенце Христе досточтимые отцы, монахи и монахини, братья и сестры – чада Богоспасаемой Уманской епархии! От всей глубины ликующего сердца поздравляю вас с радостным и умилительным праздником Рождества Господа и Бога и Спаса нашего Иисуса Христа!
В нынешнюю светозарную ночь мы вновь духовным взором предстоим перед убогой Вифлеемской пещерой, с умилением взирая на родившегося в мир Спасителя и внимая ангельскому пению: «Слава в вышних Богу и на земли мир, в человецех благоволение» (Лк. 2, 14).

Проповеди | Просмотров: 1197 | Добавил: Alex | Дата: 05.01.2012 | Комментарии (0)

«Приидите, людие, воспоим и поклонимся Христу, славяще Его из мертвых Воскресение...»

(Воскресная стихира на «Господи, воззвах», глас 1)

Христос Воскресе!

Такими словами Святая Церковь призывает нас прославить величайшее в истории человечества событие – Воскресение из мёртвых Господа и Спасителя нашего Иисуса Христа. Это событие восстановило Божественную правду во взаимоотношениях между Богом и человеком, оно стало поворотным пунктом человеческой истории.

Проповеди | Просмотров: 1013 | Добавил: Alex | Дата: 26.04.2011 | Комментарии (0)

«Небо и земля днесь пророчески

да возвеселится, ангели и человецы

духовно да торжествуют: яко Бог во

плоти явися, сущим во тьме и сени седящим»

(Стихира свята на літії)

Возлюблені у Новонародженому Богонемолвяті Христі чада – отці, ченці та черниці, брати і сестри! Сердечно вітаю вас із великим та всеславним святом Різдва Христового, яке дарує нам світлу благоговійну радість про Сина Божого, що прийшов у світ «заради нас і заради нашого спасіння».

Проповеди | Просмотров: 816 | Добавил: Alex | Дата: 06.01.2011 | Комментарии (0)

АРХІПАСТИРСЬКЕ ПОСЛАННЯ
Преосвященнішого Пантелеімона, єпископа Уманського і Звенигородського,
священнослужителям, ченцям та черницям, а також усім мирянам
Уманської єпархії Української Православної Церкви

Возлюблені о Господі чада благословенної Уманської землі!
Звернутися до вас із цим посланням мене спонукала стурбованість станом духовного життя на деяких із парафій нашої єпархії, а також тими процесами, які відбуваються у них.
До Єпархіального управління Уманської єпархії останнім часом стали надходити письмові та усні скарги священнослужителів та мирян на те, що в деяких храмах нашої єпархії з’явилися послідовники псевдоправославного вчення вчительки із Чернівецької області Гарафіни Маковій.
Зважаючи на те, що у своїх книгах та газетних публікаціях згадана особа, лукаво прикриваючись православною термінологією, фактично пропагує язичництво у формі магії, вважаю своїм обов’язком застерегти православних християн від спілкування із Маковій та її послідовниками. Небезпека вчення Маковій полягає в тому, що люди, які необізнані із азами православного богослов’я, але шукають шлях до Істини, керуючись викладеними у писаннях Маковій світоглядними позиціями та практичними порадами, самі того не бажаючи занурюються у магічну стихію, яка безкінечно віддаляє їх від Живого Бога. Говорячи про Гарафіну Маковій, хочу нагадати слова апостола Іоанна Богослова, який застерігав свого часу християн: «Не всякому духу віруйте, але випробовуйте духів, чи від Бога вони, тому що багато лжепророків з’явилося у світі»(1Ін. 4,1). Із сумом мушу констатувати, що і Гарафіну Маковій впевнено можна віднести до категорії лжепророків.
Проповеди | Просмотров: 1741 | Добавил: Alex | Дата: 17.11.2010 | Комментарии (3)